Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

O firmie

Właścicielem marki HomeView jest firma SUBLIX Marek Szymański. 
Początki działalności firmy to produkcja i dystrybucja gadżetów, pamiątek (jak podstawki, kubki, magnesy i wiele innych) które większość z nas przywoziła ze sobą z wycieczek i wczasów z przeróżnych turystycznych zakątków Polski.
Z czasem asortyment powiększył się o produkty tekstylne jak torby, worko-plecaki czy fartuchy kuchenne z modnymi nadrukami.

Właśnie w tkaninach z wzorami Marek zobaczył największy potencjał i stworzył markę HomeView. Wraz z dynamicznym rozwojem i potrzebą zaspokojenia szybko rosnącego popytu na produkty takie jak poszewki, zasłony, obrusy czy bieżniki, zaprosił do współpracy kolejne osoby, podzielające jego pasję. Swoje miejsce odnalazły tu Krawcowe, osoby odpowiedzialne za tworzenie wzorów, obsługujące maszyny produkcyjne oraz kompletujące zamówienia. Cała kadra to dziś zgrana drużyna, składająca się z kilkunastu mieszkańców Krokowej i okolic.

Korzystając z portalu sprzedażowego Allegro.pl udało się utwierdzić w przekonaniu, że jest to właściwa droga. Uczciwe podejście, utrzymywanie wysokiej jakości, ciągła praca nad doskonaleniem produkcji oraz tworzenie nowych wzorów przyniosła zamierzone rezultaty w postaci wielu zadowolonych klientów i pozytywnych komentarzy. To skłoniło do otwarcia tego sklepu, w którym chcemy abyście Państwo mogli znaleźć to czego szukacie do ożywienia, nadania nowego wyglądu w swoich salonach, sypialniach czy biurach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium